В столичному Українському домі вчора відбувся ІІ Міжнародний форум Business Woman 2018.

Вже другий рік поспіль від проходить за підтримки ВГО "Асоціації платників податків України". Організатором заходу виступає журнал Business Woman та його засновниця Ганна Крисюк.

Автори ідеї намагаються консолідувати жінок у бізнесі, політиці, соціальній сфері, аби обмінятися досвідом та допомогти їм розвиватися. Всього було запрошено 1000 жінок з 20 країн світу, зокрема – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу.

"Ми, оргкомітет Форуму, переконані, що роль жінки в Україні є дуже глобальною. Ще багато чого українська жінка може показати, багато чим здивувати. Я переконана, що саме українська жінка зупинить війну в Україні і знайде компромісний шлях", - привітала присутніх у вступному слові Ганна Крисюк.

Дивіться: ІІ Міжнародний бізнес-форум Business Woman 2018

Популярні новини зараз

Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Показати ще

Відкриття Форуму довірили першому українському президенту Леоніду Кравчуку:

"Я б додав до назви Форуму – Форум краси, енергії і розуму. Жінка робить нам простір миру і любові. Безперечно, не все нам вдається, але вдалося головне: Україна живе 27 років, і вона будується, змінюється. Зараз вона інша, і зрушити її в протилежний бік вже неможливо. Ми будуємо нове демократичне життя, але в нас є ціла низка проблем, і я сподіваюся, що ви долучитеся до їх вирішення", - прокоментував він.

Свою думку під час виступу висловив і третій президент України Віктор Ющенко.

«Ми живемо в країні, де 57% економіки знаходиться в тіні. Тобто кожний другий бізнес не співпрацює з владою, бо йому не подобається урядування: податки, адміністрування податків, регуляторна, реєстраційна, земельна, митна політики і т.д. Кожна четверта гривня є готівка, а тінь живе з готівки: чим її більше, тим менше ресурсів. У нас немає кредитної практики. За останні три роки рівень інфляції – більше 50%. Як ця країна може прожити? Але тут немає нічого фатального, найбільша проблема – відсутність консолідації. Якщо бізнес буде говорити окремо, або в різний час, або з різними акцентами, влада нас ніколи не почує. Тому необхідно усім говорити солідарно, одноголосно. Це потрібно нам усім, чи ми говоримо про банківський клуб, чи про ініціативу мого улюбленого пана Посла Грігола Катамадзе стосовно Ліберального Податкового кодексу, чи про інші ініціативи – але доки ми не сядемо за один стіл і не сформулюємо 10-12 кроків, які б ми хотіли, щоб робила влада, ніхто інший це не зробить".

Були запрошені на захід також голова представництва ЄС в Україні Х’юг Мінгареллі, президент ТППУ Геннадій Чижиков, народні депутати України Дмитро Лубінець, Сергій Березенко, Надзвичайні та Повноважні Посли іноземних держав, міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик та ін.

«Я вірю в українську жінку. Я вже казав у інтерв’ю: я з нетерпінням чекаю, коли українська жінка стане "руки в боки", скаже "Досить!" і наведе лад у країні. Я спілкувався з жінками перед початком, і вони розповідали мені, з якими проблемами вони стикаються у своєму бізнесі. Але, знаєте, точкові зміни не дають результату, який очікує бізнес. Тому ми, як профільна асоціація, вирішили не просто критикувати, а підготувати проект Ліберального податкового кодексу, проїхали з обговореннями майже всю країну, зустрічаючись із бізнесом, і остаточний варіант, погоджений з бізнесом, надіслали усім головам фракцій, міністерству фінансів і т.д. У ньому ми зокрема пропонуємо об’єднати два податки в один – ЄСВ і ПДФО - сьогодні ви знаєте, що це навантаження близько 41,5%. Ми пропонуємо при вступі в дію ліберального ПК встановити його на рівні 32% і протягом трьох років оголосити мораторій на перевірки, а за ці три роки довести цей один податок до 20%. Ми також пропонуємо нове ставлення до мікро- й малого бізнесу. Пропонуємо замінити податок на прибуток податком на виведений капітал. Оголосити нульове декларування, амністію капіталу. І якщо при цьому всьому ми витримаємо трирічний мораторій на перевірки, за 3 роки ми матимемо зовсім іншу країну", - додав слові Президент ВГО АППУ Грігол Катамадзе.

Форум складався з двох панелей: "Вплив міжнародної дипломатії та політики на розвиток України" та "Кращі практики ведення бізнесу жінками в Україні та закордоном. Соціальна відповідальність бізнесу". Серед спікерів панелей – депутат Європарламенту Ярослава Хортяні, президент Міжнародної Дипломатичної Ради в Україні Вікторія Ліснича, директор спеціалізованого металургійного переробного підприємства ТОВ "Тін Імпекс", засновник і керівник стоматологічної клініки доктора Дахно Лариса Дахно та ін. Під час форуму також провели церемонію нагородження.