Складна обстановка в країні, яка триває не перший рік, чимало вимотала українців.

У студії "Знай.ua" астролог Олена Осипенко розповіла, як планети вплинули на початок кризи і чого жителям очікувати в новому, 2018 році."У листопаді 2013 року у країни була ситуація кризи. Нам начебто Господь кидав виклик, який країна прийняла, вийшовши на Майдан. Дальня планета - Плутон. Завжди саме далекі планети зумовлюють погоду для держави або людини. У цей період, в лютому і березні 2014 року вона почала проходити по точці чорного Місяця. Чорний Місяць - це як ракова пухлина, вона була виявлена. Оголилося те, що ховалося, багато махінації, що проводилися в кулуарах", - розповіла астролог Олена Осипенко.

За її словами, перше торкання Плутона - відхід Криму, друге - відхід Сходу, третє - обстріл Маріуполя. "Що відбувалося далі? Справа в тому, що протягом 14-го, 15-го і навіть 16-го року жодна далека планета не зробила жодного гармонійного аспекту", - розповіла астролог і додала, що з лютого 2017-го для України розпочався процес еволюції.

Популярні новини зараз

Мама загиблої 4-річної Лізи повернулася на місце трагедії у Вінниці, згадавши все: "Розірване тіло..."

Воїн ЗСУ поодинці розправився з цілим відділенням російських окупантів: ніхто не врятувався

Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців

Карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські зізналася, як побачила уві сні закінчення війни: названо можливі терміни

Показати ще

Олена зазначила, що українська армія стоїть під знаком Марса - миротворча армія, яка ніколи не нападатиме на інших людей, а тільки захищатися.На питання про те, чого слід очікувати в 2018 році, астролог пояснила: "Що стосується Криму, тут ситуація особлива, оскільки псевдореферендум провели в 18 березня. З 16 по 20 число - дні, в яких все, що приймається, далі підвішується в повітрі . це стосується будь-якої важливої справи. Ці дні дані для підведення підсумків, оскільки 21 березня - це день весняного рівнодення, коли починається новий сонячний рік".

Олена зазначила, що президентські вибори в Росії теж заплановано на неблагополучний період: "Путін думає, що пройшов Крим, пройде і його ситуація, але цей період не призначений для початку будь-яких соціальних справ".

"2018 й рік буде дуже цікавий для України. Я не можу сказати, що він буде складний і поганий, я можу сказати що він буде і досить прогресивним, і будуть консервативні моменти, які перешкоджають проведенню реформ. Буде бойова ситуація всередині країни, але до зброї не дійде: здоровий глузд переможе", - розповіла астролог і додала, що особливо складною для України буде перша половина року: ще більше корупційних схем і махінацій вилізуть назовні.

Також наголошується, що позитивні зміни в Україні почалися з травня 2017 року, і як результат вже в червні країна отримала безвіз. Наступне серйозне просування українці зустрінуть 2 червня 2018 року плюс-мінус два тижні. "Очікуємо подію, яка може підняти імідж країни, змінити статус, укласти вигідні угоди". Другий позитивний ривок Україна зробить в жовтні, а третій - на можливих виборах президента в 2019 році в кінці березня - початку квітня.

Закінчення війни. Сприятливим для української армії буде 4 липня плюс-мінус півтора місяці. За словами астрологів, це період сприятливих можливостей. "У нас буде можливість зупинити війну".

Астрологи розповіли, що чекає Україну в 2018-му році


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що американський експерт озвучив тривожний прогноз по Донбасу.