Вже за кілька днів підприємство "Дніпроазот", яке належить олігархові Ігорю Коломойському, планує відновити виробництво хлору. Як запевнила віце-президент Асоціації водоканалів України Ольга Бабій, співробітники заводу на даний час вже інтенсивно готуються до запуску.
"Поки станом на вечір (середи, 18 липня. - ред.) вони не працюють.Вони нам задекларували, що готуються до запуску, але їх не так швидко запустити. Їм, щоб вийти на обсяг виробництва потрібно 3 доби, це досить складне виробництво", - підкреслила Бабій.
Керівництво "Дніпроазоту" пояснює: інформація про готовність або неготовність до відновлення роботи може з'явитися протягом дня. При цьому начальник бюро корпоративного права підприємства та державного майна заводу Сергій Пойда повідомив, що за станом на сьогоднішній ранок (19 липня. - ред.) таких даних ще не надходило.
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
"Можливо щось оголосять, але поки нічого не можу сказати. Чи приймуть рішення про запуск "Дніпроазоту" стане відомо протягом дня, ближче до вечора", - прокоментував ситуацію Пойда.
Дніпроазот: загроза зриву постачання питної води в Україні
Про це кілька днів тому заявили на офіційному ресурсі "Київводоканалу" - причина полягає в повному припиненні роботи хімічного заводу "ДніпроАзот", який вважається виробником рідкого хлору, необхідного для знезараження питної води. На той час запасів хлору, як виявилося, вистачало всього днів на 20, не більше. З цієї причини представники асоціації "Укрводоканалекологія" повідомили Уряд та РНБО, попросивши терміново втрутитися у вирішення цього питання, аби запобігти справжньому комунальному колапсі по всій країні.
Дивіться: українці ризикують залишитися без питної води
Як повідомляв портал "Знай.ua", через черговий перегляд субсидій українським пенсіонерам загрожує справжній комунальний колапс і величезні боргові ями. Експерти запевняють, що субсидії, нараховані на цей опалювальний сезон, відбирати ніхто не буде, але вже з весни більшість пенсіонерів ризикують втратити право на комунальну знижку.