Кишинів дозволив жителям столиці утримувати в одній квартирі не більше однієї тварини, повідомляє прес-секретар адміністрації міста Вадима Бринзанюка в коментарі для "Sputnik Молдова".
Стало відомо, що в адміністрацію надходить багато скарг від жителів, які незадоволені тим, що у сусідів в квартирах живе болем двох вихованців.
За даними мерії з 2018 року городяни зобов'язані платити податок на собак в розмірі 120 леїв на будівництво притулку для бездомних собак і їх стерилізацію.
"Одну тварину - в одній сім'ї. Ті, у кого їх більше, повинні будуть знайти рішення проблеми", - зазначив Бринзанюка.
Також представник мерії Кишинева запевняє, що зараз влада міста щорічно витрачають на ці цілі близько 400 тисяч леїв. Загальну систему збору розроблять станом на 1 січня 2018 року.
Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад"
Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін
Українців попередили про нові правила використання грошей із «Зимової підтримки»
Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично
Як повідомляв портал "Знай.ua, австралійські вчені виявили останки невідомого виду доісторичного хижака.