Визнати відповідальність за збитий над Донецькою областю літак MH17 Російську Федерацію закликає Єврорада.

Про це стало відомо завдяки висновкам, які прийняла Європейська Рада на засіданні у Брюсселі, повідомляють європейські ЗМІ.

Так, Європейська Рада підтвердила абсолютну підтримку резолюції Радбезу ООН № 2166 про падіння рейсу MH17. Вона закликає РФ прийняти відповідальність, а також повністю сприяти всім спробам встановити істину, справедливість і провину (в авіакатастрофі, – ред.)", – йдеться в документі.

Ще 24 травня представники об'єднаної слідчої групи з розслідування катастрофи літака "Боїнг 777" оприлюднили проміжні результати розслідування катастрофи, в небі над Донбасом. Дані слідчих підтверджують, що літак рейсу МН17 збито з установки "Бук", яка в липні 2014 року потрапила на окуповану територію Донбасу з території Росії.

Популярні новини зараз

Якщо не хочете плакати через платіжки: споживачам електроенергії дали час до 3 травня

Гарчать та кусають оточуючих: серед підлітків шириться дивна субкультура

Субсидії вам не бачити: що не враховують українці, звертаючись по допомогу

Стосується всіх пенсіонерів: ПФУ поділився важливою інструкцією

Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що уряд Нідерландів заявив, що не бачить підстав для залучення України до відповідальності за катастрофу літака рейсу MH17 в небі над Донбасом. Відомо, що його збили з російського ракетного комплексу "БУК", через незакритий повітряний простір, про що офіційно були повідомлені депутати нижньої палати парламенту Нідерландів.

Згідно інформації, на підставі доповіді Нідерландської консультаційної ради з питань безпеки, результатів кримінального розслідування JIT, інформації з відкритих джерел, і власного дослідження питання, в тому числі юридичного, на думку уряду в даний час немає юридичних підстав для залучення України до відповідальності.

Як повідомляв портал "Знай.uа" міністр транспорту Малайзії Ентоні Лок заявив, що уряд країни не вважає Росію винною в трагедії пасажирського "Боїнга 777" рейсу МН17, який зазнав аварії в небі над Донбасом в 2014 році.

"Немає переконливих доказів, що дозволяють звинуватити Росію на основі даних Спільної слідчої групи (JIT). Не можна просто взяти і показати пальцем на Росію", - підкреслив він, зазначивши, що всі подальші дії будуть відбуватися тільки на основі доказів з урахуванням дипломатичних відносин між двома країнами.