Орієнтовною датою запуску Hyperloop в Україні називаються 2023-2025 роки. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.
Міністр зазначив, що Hyperloop є комерційно прибутковим проектом.
"Перша поїздка на Hyperloop у світі повинна відбутися в Абу-Дабі в 2020 році під час всесвітньої виставки. Оптимістичний сценарій для України - 2023-2025 роки. Наша ідея - поєднати Балтику і Чорне море. Бачимо величезний потенціал у цьому напрямі", - пояснює міністр.
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Десятки тисяч українців залишилися без "броні" від мобілізації: за які порушення призиватимуть
Ціни рекордні, але буде дорожче: нерадісні прогнози для власників авто з ГБО
Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати
"Це крута штука, тому що залізниця не окупається ніколи. Залізнична інфраструктура завжди будувалася державою за державні гроші, а потім перебували різні формати. Концесійна залізниця працює в США, але повірте, там дуже багато державних коштів", - резюмував чиновник.
Раніше на змаганнях розробників капсул для транспортної системи Hyperloop, які проводить компанія Ілона Маска SpaceX, був встановлений новий рекорд швидкості - 466,7 км/ч.
Такий результат показали інженери з німецької команди WARP Hyperloop. Нагадаємо, що попередній рекорд був встановлений в грудні 2017 року, і на той момент капсула компанії Hyperloop One розігналася до 386 км/ч.
Сама технологія Hyperloop складається з аеродинамічної труби, з якої викачано повітря, і капсули, яка здатна пересуватися без повітряного опору і розганятися до рекордних швидкостей.
Нагадаємо, поїзд майбутнього Hyperloop вперше показав місце для пасажирів. У США показали пасажирську капсулу для Hyperloop.
Як повідомляв Знай. ua, Маск показав, на що здатний Hyperloop. Технологія Маска досягла нових висот.
Також Знай. ua писав, що диво Ілона Маска вже в Україні. Проект вакуумного поїзди запропоновано в 2012-2013 роках Ілона Маском.