Міністерство інфраструктури і компанія Hyperloop transportation technologies підписали меморандум про співпрацю в області технологій вакуумного потяга.

Офіційний старт Hyperloop

З боку міністерства меморандум підписав міністр інфраструктури Володимир Омелян, від Hyperloop генеральний директор компанії Дірк Алборн.

"Ми сьогодні підписали меморандум про співпрацю між компанією, яка є найбільшою в світі по розробці технологій Hyperloop - транспорту нового покоління, який дасть світу нечувану швидкість, нечувані можливості і нечувані технології. Одним з підсумків цього візиту є наше чіткий намір спільно працювати над розробкою цих технологій ", - прокоментував міністр інфраструктури Володимир Омелян.

За його словами, запустити R & D-центр і дата-центр в Україні планують вже найближчим часом. Ці структури будуть займатися не тільки технологією Hyperloop, а й новими матеріалами, новими складовими компонентами сучасних транспортних можливостей світу.

Популярні новини зараз

Ціни впали, а якість – ще нижче: на українських ринках збувають зіпсовану картоплю

Стаж, середня зарплата та мінімалка: які сюрпризи готує пенсійна система у 2025 році

Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу

Не субсидія і не пільги: українці отримають окрему допомогу на комуналку

Показати ще

Крім того, меморандум передбачає спільну розробку технологій, а також спільний пошук інвесторів цього проекту, який теоретично повинен бути комерційно успішним.

Як відомо, взимку цього року Омелян заявив, що в Дніпрі планується будівництво тестової майданчики для впровадження в Україні надшвидкісного повідомлення типу Hyperloop. Керівник проекту Олександр Озеран зазначив, що 1 км Hyperloop буде коштувати $ 11-17 млн, а довжина тестового майданчика складе 0,5 км.

Hyperloop - нове слово техніки

проект вакуумного потяга запропонований в 2012-2013 роках Ілоном Маском. На даний час проект не реалізований. Найбільшу активність в його втіленні проявляють компанії Virgin Hyperloop One і HTT. Швидкість капсули Hyperloop може перевищувати 600 кілометрів на годину.

Дивіться: що потрібно знати про Hyperloop в Україні?

Як повідомляв портал "Знай.ua", китайська компанія Byton представила днями новенький електрокар Byton K-Byte, який побудований на тій же модульній платформі, що і первісток марки — електричний кросовер M-Byte.