"Всі хвороби – від нервів", - звикли повторювати ми найулюбленішу відмовку і вкотре забувати, наскільки важливо піклуватися про своє здоров'я.

Пацієнти, які пережили інсульт, здаються слабкими людьми – мовляв, підкосили життєві обставини. Але чи не ризикує кожен з нас опинитися завтра на їх місці?

Аби цього не сталося, у першу чергу потрібно розібратися, як боротися із хронічною втомою, прямим шляхом до страшного захворювання.

Лікар-невролог Олена Черних запевняє: першим тривожним дзвіночком можуть стати больові відчуття в області хребта, постійне безсоння, тривога, дратівливість, погіршення пам'яті.

Популярні новини зараз

У Києві помітили величезну чергу до лікарні: що сталося

Попрощаєтесь зі своїм житлом? Що станеться з ухилянтами у новому законі про мобілізацію

ВПО запропонують розпочати життя з чистого аркуша: як це зробити

Пенсіонерам приготували пристойну надбавку, але дадуть не кожному: хтось може надіятись

Показати ще

Всі ці симптоми якраз і говорять про синдром хронічної втоми. Хоча насправді такого діагнозу офіційно не існує, але фахівці часто користуються подібним терміном, аби пояснити природу поганого самопочуття людини.

Органічна причина таких проявів може критися навіть у проблемах із печінкою,чи вірусних гепатитах, тому краще спочатку пройти повний комплекс обстеження,а вже тоді відправлятися за медичним висновком.

У зоні ризику серцевої недостатності – люди, котрі працюють із великими обсягами інформації. Таким пацієнтам не залишається нічого іншого, як зробити паузу у напруженому графіку. Інакше доведеться потім витратити кілька тисяч на якісне лікування.

Дивіться: Як позбутися від хронічної втоми і вберегти себе від інсульту?

Як повідомляв портал "Знай.ua", стародавній вірус може знову вирватися на волю.