Сильний вітер перетворив одне з найбільших українських міст на пустелю. Харків накрила аномальна піщана буря.

Відповідними відеокадрами діляться в мережі жителі Харкова, який несподівано застала стихія.

На кадрах видно, як в провулку Короленка і на початку Московського проспекту сильний вітер піднімає в повітря пісок, через який нічого не видно. Вулиці буквально перетворилися на знімальний майданчик для фільму жахів.

У мережі це несподіване та рідкісне для наших регіонів явище викликало бурхливу реакцію.

Популярні новини зараз

ТЦК заблокували водійські права: чи можна повернутися за кермо

Таких цін не бачили давно: скільки доведеться заплатити за курячі та перепелині яйця

Комунальники готуються запровадити новий тариф: яка платіжка збільшиться майже на 40%

У комунальних платіжках з'явилася нова графа: за що доведеться доплачувати

Показати ще

"Картина - судний день!", "Можна знімати кіно про покинутому місті", - коментують користувачі.

Дехто з користувачів помітив, що якщо ліси в Україні продовжать нещадно вирубувати такими ж темпами, то піску в місті "буде по коліна".

Нещадна стихія знищує врожай

У той час, як деякі області потерпають від гроз та ураганів, інша частина України гине під палючим сонцем. Засуха, яка мучить багато областей, загрожує залишити українці без хліба.

Великі площі зернових не витримують пекельного червня, подекуди температура повітря сягала понад 30 градусів. Експерти говорять, що це не кінець, слід чекати спеки під 40 за Цельсієм

Як раніше повідомляв "Знай.ua", у Миколаївській області в місті Южноукраїнськ місцеві жителі спостерігали жахливе погодне явище. Відомо, що місто постраждало від сильного і великого граду, який випав розміров з яйцем.

Також ми писали про те, що в Індії в результаті піщаної бурі загинуло більше сотні людей. Відразу декілька регіонів Індії накрило стихійне лихо. У штаті Уттар-Прадеш загинули 64 людини, в Раджастані – 31, крім них по кілька смертельних випадків зафіксовано в штатах Уттаракханд, Пенджаб і Мадхья-Прадеш. Різкі пориви вітру повалили безліч стовпів електроопори та сотні дерев. Причиною більшості смертей стало руйнування житлових будинків в результаті найсильнішої бурі.