В Україні 25 серпня очікуються грози, град і шквали, повідомляє прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"За повідомленням Укргідрометцентру, 25 серпня в західних областях грози, місцями град і шквали 15-20 м/с", – сказано в повідомленні.

Синоптик Наталка Діденко повідомляла, що в Україні у вихідні 25-26 серпня буде тепло і без опадів, а на заході можливі грозові дощі.

Згідно з графіком ефективної температури за показником Миссенарда, в Україні в першій половині дня 27-28 серпня очікуються субкомфортные погодні умови. Про це повідомляє Укргідрометцентр.

Популярні новини зараз

Великий, та марний: мексиканець із рекордним "органом" залишився без роботи, ще й на "джуджун" ніхто не дивиться

Штрафи втричі більші за зарплати: ТЦК посилили покарання до максимуму

ТЦК по новому шукатимуть ухилянтів: де вручать повістку

На пенсійний картці буде по нулях: пенсіонерам дали час до 31 числа, інакше залишаться без копійки

Показати ще

"На початку тижня, 27-28 серпня, люди можуть відчувати аномальне теплонавантаження. Зростає збудливість і дратівливість, відзначається зниження імунітету, перепади емоційної активності, зниження уваги і працездатності, підвищена сонливість", - розповіли в прес-службі.

Крім того, у гідрометцентрі додали, що субкомфортные погодні умови у вівторок затягнуться майже до обіду.

Також, як ми писали раніше, багато українці втомилися від постійних змін погоди. Але, на жаль, така ситуація триватиме ще деякий час. Про це повідомив народний синоптик Леонід Горбань порталу Аіф-Україна.

За словами експерта, на території України в найближчий рік не буде спостерігатися підвищення температури, незважаючи на глобальне потепління. Крім того, в перспективі, в країні стане холодніше.

Синоптик також заявив, що спека цього літа є не наслідком зміни клімату, а спровокована розташуванням планет до Сонця.

Нагадаємо, ми писали про те, яким регіонам не варто розраховувати на сонці.

Також Знай.uа писав про те, що в кінці серпня в столиці несподівано розцвіли каштани. На Хрещатику біля КМДА символ Києва оригінальним чином привітав українців з Днем незалежності.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", стихія вирішила трохи вгамувати таланти і подарувати українцям теплий спокійний день. Найспекотніше сьогодні на півдні: тут температура підніметься до 30-32 градусів.