У 2018-му Україна увійшла в трійку лідерів у списку найбільш активних країн із відкриття готелів першого півріччя.

Загальний рейтинг поки що очолює Росія із показником у 1 тисячу 78 номерів, друга позиція дісталася Грузії (479 номерів), а ми на третій сходинці (283 номери – рівно такою кількістю поповнився ринок Києва).

Експерти проаналізували готельний ринок таких країн як Росія, Україна, Грузія, Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Казахстан, Киргизія, Молдова, Таджикистан, Туркменістан, Узбекистан, країни Прибалтики.

Популярні новини зараз

ПриватБанк звернувся до власників пенсійних карток: як уникнути затримок із виплатами

Українцям приготували приємний "бонус" до пенсії: хто у черзі на доплати

Не дуже "стародавня", але безбожно дорога: як виглядає монета в 50 копійок, яка може озолотити

Чому в СРСР будували 5- та 9-поверхівки - ви навіть не здогадуєтеся, у чому "секрет"

Показати ще

"Плани операторів змінюються, і якщо в останні кілька років ми знижували прогноз у зв'язку з продовженням термінів реалізації одних проектів і скасуванням інших, то цього року міжнародні бренди до червня анонсували на 400 номерів більше, ніж заявляли на початку року - 9 тис. 700 проти 9 тис. 300 номерів, оголошених спочатку", - пояснила керівник департаменту готельного бізнесу JLL Тетяна Веллер.

Готельний бізнес в Україні: наскільки прибуткова справа?

За даними Colliers International заповнюваність готелів в Києві перебувала на рівні 40%, що вважається дуже низьким показником. Ситуація на ринку залишається досить складною, а кількість гостей не росте такими темпами, як передбачалося.

Ціни в готелях: порівняльна статистика

Готелі змушені знижувати вартість своїх номерів. Так в порівнянні з 2015 роком, вартість номерів у 5-ти зіркових готелях впала на 16%, а в 4-х зіркових на 6.7%.

Інвестиційна привабливість даного сегмента практично нульова, і це добре видно, по тому як недобудовані готелі міжнародних і національних операторів переносять терміни свого відкриття вже не перший рік. Відчувається гостра нестача якісних бюджетних готелів, якими користуються в основному внутрішні туристи.

Номери в готелях: категорії та пропозиції

Внутрішні туристи, які відпочивали до кризи за кордоном, в зв'язку з обвалом гривні і зменшенням доходів, все частіше подорожують усередині країни. Але тут перевага надається маленьким комфортним та якісним готелям або заміським комплексам.

Дивіться: Олександр Скічко та Єлизавета Скічко-Юрушева: про готельний бізнес та родинні цінності

Як повідомляв портал "Знай.ua", Міжнародна рада з висотних будівель і міського середовища назвала найкращі хмарочоси 2018 року. Переможцем у номінації Tall Building Awards став сінгапурський хмарочос Oasia Hotel Downtown.