А при Україні не було: Крим накрило дивне явище
В окупованому Росією Криму місцеві жителі спостерігають дивні явища - мис Плака огорнуло щільним серпанком пара через різке потепління. Фото опублікували у соцмережах.
Жесть! В Києві до шведського дипломата вдерся "парфумер"
У Шевченківському районі Києва злодії обчистили житло співробітника посольства Швеції в Україні. Здобиччю злодіїв стали кілька ноутбуків, валюта, а також ... три флакони парфумів.
Вибух близько: у столиці повідомили про мінування ТЦ, всі подробиці
Столичні правоохоронці розповіли про дзвінок від невідомої особи про мінування торгового центру "Мармелад". Правоохоронці зазначили, що вони відразу ж виїхали до будівлі за вказаною адресою з негайною перевіркою.
ДТП Зайцевої: стало відомо про стан останньої постраждалої
25-річну Ганну Комар вже найближчим часом випишуть з лікарні. Дівчину залишили в лікарні, щоб повністю залікувати всі рани м'яких тканин. Вона постраждала під час жахливої ДТП на вул. Сумській у Харкові.
ЗСУ нового зразка: генерал розповів про успіхи української армії
Субсидію, пенсію та соцвиплати змусять повернути: ПФУ дав 10 днів
Хліб подорожчав на 47%, гречка — по 15,69 грн: супермаркети оновили цінники
Тарифи на зв'язок від 190 грн: що Київстар, Vodafone та lifecell пропонують українцям 55+
Від 400 до 2000 грн: українцям доведеться заплатити за газові прилади
В порівнянні з 2014 роком, коли агресор розпочав військові дії на Донбасі, можливості ЗСУ, нових стратегічних родів військ та інших силових структур України істотно зросли. Таку думку висловив екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ, генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко.
