Відпрацьовують ракетний удар? Російські винищувачі наблизилися до України
Російські літаки здійснювали вильоти з максимальним наближенням до державного кордону України та лінії розмежування.
"Винищувальна та бомбардувальна авіації країни агресора здійснювала вильоти з аеродромів Курськ, Міллерово, Гвардійське та Саки з максимальним наближенням до державного кордону України та лінії розмежування", - йдеться в повідомленні командування Повітряних сил ЗСУ.
Подробиці розстрілу у військовій частині
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Четверо військовослужбовців 36-ї окремої бригади морської піхоти були вбиті товаришами по службі в результаті нестатутних взаємовідносин. Військові відмовилися проводити прибирання приміщень. Один з солдатів почав стріляти з автомата Калашникова по групі військовослужбовців, в результаті чого 4 людини було вбито. Серед загиблих — щонайменше один офіцер.
Суд над Трухановим: масові сутички та постраждалі
У сутичках біля будівлі Солом'янського районного суду Києва, де обирали міру запобіжного заходу меру Одеси Геннадію Труханову, постраждали 20 осіб з обох сторін. Четверо постраждалих були госпіталізовані з місця події, правоохоронці виводять затриманих у залі суду під час бійки.Вхід до приміщення суду повністю заблокували до виведення всіх затриманих.
Дивіться: суд над Трухановим, тітушки оточили приміщення
Закон про призов до лав ЗСУ
Президент України Петро Порошенко підписав указ про звільнення у запас військовослужбовців строкової служби, а також про строки проведення чергових призовів. Згідно з указом, у 2018 році чергові призови громадян України на строкову військову службу пройдуть у квітні-травні та жовтні – листопаді, будуть призивати придатних за станом здоров’я чоловіків, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років.
Перевірка "на Бандеру": Польща влаштує українцям справжнє випробування
У Польщі все далі заходять у маразмі з "антибандерівським законом". Так, тепер поляки почали офіційно перевіряти ставлення українців до Бандери. Відтепер громадян України, які хочуть отримати дозвіл на проживання в Польщі, питають про їхнє ставлення до УПА та до лідера ОУН Степана Бандери. Якщо заявник недостатньо чітко висловлюється з цих питань, то заявки на документи відхиляються.
Дивіться: "Польський сейм себе скомпрометував", - політв'язень радянських таборів про "антибандерівський закон"