Вражаюче, але факт - основною причиною смерті людей у віці від 15 до 29 років є травми, отримані в дорожньо-транспортних пригодах. І це закономірно для всього світу.

Цю інформацію повідомила в Twitter Організації об'єднаних націй.

"Не рак, не серцеві захворювання і не війни", - підкреслено в повідомленні.

Зазначимо, що в Україні за 2017 рік, в дорожньо-транспортних пригодах загинули 3432 людини.

Популярні новини зараз

Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно

Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня

Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Показати ще

Більш того, смертність на дорогах в нашій країні в 3-4 рази вище, ніж в європейських країнах. Так, Україна посідає десяте місце у рейтингу за рівнем смертності в дорожньо-транспортних пригодах. На першому місці за станом на липень 2017 року в списку знаходиться Грузія, Росія - друга, Вірменія на третій позиції, Індія і США четверті і п'яті відповідно. З шостого по дев'яте місце в рейтингу зайняли Болгарія, Туреччина, Латвія і Албанія.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", урівень смертності в Україні останнім часом у десятки разів перевищує народжуваність. Така ситуація давно стала приводом для занепокоєння громадських організацій і в першу чергу медиків. У чому ж причина такого фатального майбутнього, пояснив в ефірі програми "Бацман LIVE" лікар-педіатр Євген Комаровський.

На його думку, слід звернути увагу на зарубіжний досвід, де населення може похвалитися міцним імунітетом і не так часто хворіє. І зовсім не тому, що дотримується аскетичного способу життям

Також портал повідомляв про те, що українцям так багато і докладно розповідали про реформу медицини, що мимоволі почали думати – а може дійсно запрацює і отримаємо гідну допомогу і заощадимо гроші?

Нещодавно в Миколаєві лікарі спростували своїм вчинком всі заклики Уляни Супрун. Сергій Савченко навідався туди, куди більшість воліли б взагалі ніколи не потрапляти в онкологічний диспансер.