Група волонтерів-психологів із Харкова створили усі умови для емоційного та, разом з тим, фізичного відновлення учасників бойових дій. В рамках діяльності організації проводяться зустрічі та консультації з учасниками АТО, здійснюється комплексна оцінка психоемоційного стану військового.
Цю інформацію волонтери опублікували у Facebook у спільноті "Комплексна психологічна допомога бійцям АТО". Організатори також зазначили, що група створена для поширення інформації про надання професійної допомоги ветеранам АТО.
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
"Минуло вже декілька зустрічей з учасниками АТО. Дуже часто виникають питання адаптації до мирного життя після декількох років військової служби, особливо якщо служба проходила в зоні бойових дій. Що необхідно для хорошої адаптації? - душевний спокій (а в цьому допомагають фахівці ККД) і хороша робота (допомагають фахівці Харківського міського центру зайнятості)", - розповіли організатори.
Прийом пацієнтів здійснюється за адресою: м.Харків, вул.Алчевських,5.
Більш детальну інформацію можна дізнатися за телефонами 067 713 94 92; 050 086 17 18; 063 552 94 00; 057 758 29 85.
Україна провела переговори з чеським благодійним фондом, який допомагає військовим. Після цього чеська сторона взяла на себе зобов'язання приймати українських військових.
Лікарі досить вдало рятують життя військовим і в Україні, однак надати якісну реабілітацію після складних операцій лікарі не можуть. Саме тому виникла необхідність влаштувати українських ветеранів у якісні реабілітаційні центри за кордоном.
Як повідомляв раніше Знай.ua, для учасників ООС та АТО розробили мобільний додаток на платформі Android "Довідник послуг і пільг учасника АТО".
Його розробили у Донецькій обласній службі зайнятості. Додаток вже з'явився в Google Play.
"Розроблений для пришвидшення соціальної, професіональної адаптації учасників бойових дій та забезпечення базовою інформацією щодо пільг, прав і соціальних гарантій, а також – надання рекомендацій щодо порядку дій в певних ситуаціях", - йдеться у повідомленні.
Також Знай.ua писав про те, що Київський військовий шпиталь закриють для медіа і громадськості на період реабілітації звільнених з полону військовослужбовців.