Власники колись прибуткових готелів та туристичних комплексів в анексованому Криму активно розпродують майно і закривають бізнес, вважаючи його неприбутковим.

І все ж, незважаючи на значне зменшення кількості туристів бізнесмени у сфері відпочинку не збираються знижувати ціни на послуги. Вони впевнені: люди заплатять будь-яку ціну, передає Politeka.

Поки одні все ж не втрачають надії заробити, інші, критично оцінивши тенденцію останніх років та проаналізувавши майбутні перспективи, вважають, що колишнього буму відпочивальників Криму вже не бачити. Тому все більше підприємців виставляють свій бізнес на продаж.

Різко впав попит на землю в найпопулярніших колись населених пунктах півострова, де завжди було повно туристів. Наприклад, у в курортному селищі Малий Маяк, недалеко від Алушти, раніше сотка землі коштувала п’ять тисяч доларів, а вкладені в будівництво готелів гроші дуже швидко окупалися. Тепер же пляжі тут спорожніли, а місцеві жителі стали масово продавати будинки і справу свого життя.

Попит на нерухомість нині невеликий. Експерти пояснюють це ризиками, оскільки новий власник санаторію чи готелю не може бути впевнений в тому, що російська влада не прийде і не зрівняє все з землею.

Популярні новини зараз

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Показати ще

Для таких побоювань є підстави, оскільки так званий начальник анексованого півострова Сергій Аксьонов не раз згадував про наміри кремлівських кураторів знести прибережні готелі і туристичні комплекси.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", останню надію на повернення туристів жителі Криму пов’язують з появою Керченського мосту.