В Україні з'явився відкритий реєстр боржників по виплаті аліментів, завдяки якому з початку 2018 року державні виконавчі служби вже змогли стягнути 1,9 мільярда гривень з неплатників.

Про це заступник глава Міністерства юстиції Світлана Глущенко заявила під час прес-конференції "Результати роботи державної виконавчої служби в І півріччі 2018 року".

"Реформа виконавчого провадження є пріоритетною. Ми нещодавно вирішили питання з нашою публічністю. Два місяці тому було підписано розпорядження про щомісячний звіт про роботу. Хочу повідомити, що на перше півріччя ми створили реєстр боржників по сплаті аліментів, він є відкритим. Крім цього, ми створили путівник "Я маю право" і паспорт реформ про примусове виконання судових рішень", - сказала заступник міністра.



Чиновниця зазначила також, що в 2017 році злісні неплатники таки розлучилися з 2,4 млрд гривень. Глущенко розповіла, які нововведення в системі виплати аліментів в Україні почали працювати з 6 лютого.

"Ми починали з 500 тисяч виробництв. Станом на сьогодні з 1 січня 2018 року 1,9 млрд грн аліментів стягнуті силами держвиконавчої служби. Для прикладу - в минулому році було стягнуто 2,4 млрд гривень", - розповіла заступник міністра.

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 6-12 травня для всіх знаків Зодіаку: труднощі Близнюків, союзники Скорпіона та успіхи Риб

Подорожчає не лише електроенергія: комуналка стане непідйомною ношею

Безкоштовний проїзд для всіх: українцям скасують плату за комунальний транспорт

Платити по 2,64 грн за кВт будуть не всі: якими будуть травневі платіжки за світло

Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що житель Києва залишився без рідкісного автомобіля марки Ferrari, який представники закону забрали за несплату аліментів: борг становить 260 тисяч гривень. Так, машину планують продати на аукціоні за 2 мільйони гривень, а різницю повернути власнику.

Ми також писали про те, що в Україні незабаром створять спеціалізовані регіональні центри, котрі будуть надавати правові послуги безкоштовно, керуючись при цьому виключно потребами громадян. Напередодні організують низку соціологічних досліджень, аби дізнатися реальний стан справ.