За три роки близько 10 тисяч росіян скористалися військовим становищем на Донбасі і забрали собі житло.

Як пише "Новий час", один з потерпілих в цій ситуації українців - Сергій Іванов, колишній працівник Луганської прокуратури, а зараз телеведучий. Квартиру у нього забрали після того, як розповів про махінації тодішнього "глави" так званої ЛНР Ігоря Плотницького.

"Спочатку там оселилися два співробітника ФСБ і якийсь кавказець - чи то знайомий, то чи родич" прокурора ЛНР "Заура Ісмаїлова", - говорить Іванов.

За даними групи "Інформаційний супротив", росіян на Донбасі вже зараз більше 10 тисяч. Вони селяться в квартири, господарі яких виїхали. Причому вибирають елітне житло в центрі.

Популярні новини зараз

Великий український банк закриває всі рахунки українців: хто може залишитись без грошей

Тотальний військовий облік: чоловікам більше не уникнути мобілізації

Нові тарифи на світло, газ та іншу комуналку: платіжки зростуть на 5000 грн

Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат

Показати ще

Спецслужби на Донбасі

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в мережі опублікували фото з сувенірними магнітиками, які тиражують в окупованому Донецьку терористи ДНР.