Прикордонники ФСБ РФ затримали шістьох громадян України, запідозривши їх у контрабанді.
Як пишуть росЗМІ, вони намагалися провезти в сусідню країну близько двадцяти тонн сільськогосподарської продукції.
Українців затримали співробітники прикордонного управління ФСБ Росії по Бєлгородській та Воронезькій областях спільно з поліцейськими.
За інформацією силовиків, контрабандисти заховалися водному з вагонів потяга, що прямував за маршрутом Куп'янськ (Україна) - Валуйки. Не доїжджаючи до російського пункту пропуску, потяг зупинився для вивантаження контрабандного товару.
Можете втратити гроші: українці скаржаться на проблеми у ПриватБанку
Пільги для пенсіонерів у 2026 році: що можна отримати безкоштовно або зі знижкою
Електроенергія може подорожчати до 10-12 грн: хто має платити більше
Грошей не дадуть, перевірки посилять: що змінять для українців за кордоном
Двох машиністів поїзда, теж громадян України, притягнули до адміністративної відповідальності. Триває розслідування.
Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у "Борисполі" затримали чоловіка, котрий намагався незаконно провезти через кордон партію iPhone 8.