Командири російських окупаційних військ на Донбасі під контролем ФСБ Росії розпочали проведення заходів з метою припинення каналів контрабанди зброї на територію РФ.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України на сторінці у Facebook.

У "ДНР" та "ЛНР" комісії, до складу яких входять працівники ФСБ, виявили чисельні порушення обліку та зберігання зброї. Відомо, що контрабандистські канали організували російські найманці та представники спецслужб.

Крім того, у Росії розслідують факти розкрадання зброї зі складів РАО ЗС РФ, яку за документами нібито відправили на окупований Донбас. У Кремлі також побоюються озброєння заборонених у РФ опозиційних рухів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", російських найманців на Донбасі активно агітують отримувати "паспорти ДНР та ЛНР".

Популярні новини зараз

ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні

Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень

Енергетики розповіли, чи вводитимуть аварійні відключення світла під час холодів

Нові ліміти на карткові перекази: які обмеження діють і кого стосуються

Показати ще