Вони так іноді дратують жіночу половину людства, і тішать чоловічу. Відвертими фотосесіями фітоняшок буквально переповнений весь Instagram. При першій нагоді ці дівчата демонструють результати роботи у тренажерній залі.
Апетитними сідницями можуть похизуватися і моделі plus-size. У тих також своя аудиторія. То що ж саме криється за популярним трендом і хто переможе у цьому батлі – зайві кілограми, які маскують під природну красу, чи все таки плаский живіт і підтягнуті ноги?
По-перше, саме слово походить від комбінації: "фітнес" і "няшка" (мила дівчина) і з'явилося воно всього кілька років тому. Дівчата зі стажем у 5-8 років тренувань та більше, як наприклад Олена Федорова, знають: вони суттєво відрізняються від тих, хто просто хоче схуднути:
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
"Вони більше виставляють свої форми на загальний огляд у вдалих ракурсах. А взагалі, круто бути милою дівчинкою в політиці, а ввечері присідати зі штангою в 60 кг. Тільки справжня фітоняшка може бути такою. Погодьтеся, важко назвати фітоняшкамі дівчат, які місяць-другий походили на аеробіку, а потім, скинувши пару-трійку зайвих кілограмів, знову відправилися їх набирати", - пояснює вона.
Ще одна цікава особливість – дівчата, які неймовірно люблять своє тіло і вважають його практично ідеальним, нерідко публікують фото "до і після" – мовляв, подивіться всі, у мене вистачило сили волі, аби змінити себе.
І тут починається справжній анти-ефект. Хтось робить правильні висновки і записується до тренера, а комусь навпаки, стає неприємно дивитися, як виставляють себе напоказ інші. Тому що самі від ідеалу далекі і в принципі до цього не надто страждали.
Якщо ви також зарядилися оптимізмом і хочете спробувати у ролі фітоняші себе, то знайте: доведеться готуватися до жорсткого графіку тренувань: методики швидкого набору м'язевої маси, повторних вправ з невеликою вагою, та неабиякої "дружби" зі штангою.
Перед цим слід перевіритися у лікаря, який визначить особливості вашого організму і порадить, в якому темпі працювати не шкідливо.
Але вправи без правильного харчування нічого не варті – слід дотримуватися балансу білків, жирів та вуглеводів у меню. Від такого балансу залежить 80% успіху. А то й більше.
Їдять фітоняші по 5-6 разів на день, але малими порціями, тренуються не менше години. Але заняття не пропускають ніколи, хіба що якийсь форс-мажор станеться.
Принципи харчування фітоняшек:
- вживання їжі невеликими порціями з перервою в 2,5-3 години;
- розподіл і чергування білків і вуглеводів;
- вживання не менше 1,5-2 літрів води в день;
- у вечірній час вживати білкову їжу (сир, відварну курячу грудку або відвареного минтая)
- вживання солодощів та інших висококалорійних продуктів можливо строго вранці і в мізерних кількостях.
І основне, але дуже важливе правило. Навіть якщо ви прописали свій раціон детально, займаєтеся у спортзалі і любите своє відображення у дзеркалі, не забувайте: живете у соціумі, тому нікому не можна нав'язувати свою позицію.
Можливо, комусь комфортно бути моделлю-пампушкою і так заробляти на життя? Тільки дружні поради та настанови можуть спрацювати із тими, хто справді хоче змінитися кардинально.
Дивіться: лікар-фітоняша Хейзел Воллес