Соціальна мережа Facebook в деяких країнах тестує нову кнопку "downvote", що робить можливості виражати незгоду з публікаціями. Про це повідомляє Бі-бі-сі.

У даний момент кнопку "downvote" тестують у Новій Зеландії після такого ж дослідження, яке відбулося в США в лютому.
Також про нової опції повідомляють користувачі з Австралії. Кнопка з'явилася на деяких сторінках.

У компанії Facebook уточнили, що ця кнопка не є дизлайком, а дає можливість користувачеві соцмережі поскаржитися на коментарі під постами публічних сторінок.

Представники соцмережі раніше пояснювали, що цей тест нового інструменту коректно було б називати "вивченням функції, яка дозволить користувачам дати зворотний зв'язок на коментарі до публічної сторінки".

Портал "Знай.uа" тим часом нагадує, що популярну мережу Telegram заборонили в ще одній країні - в Ірані.
"Враховуючи різні скарги на додаток Telegram і виходячи з вимог безпеки, судова влада заборонила використання мессенджера", – повідомляє телеканал.

Популярні новини зараз

Стосується всіх власників газових лічильників: "Газмережі" терміново попередили споживачів

Комунальники "наплювали" на мораторій: встановили незаконні тарифи та змушували переплачувати

Стосується всіх пенсіонерів: ПФУ поділився важливою інструкцією

Як відмовитися від отримання повістки, щоб вам за це нічого не було

Показати ще

В якості заміни Telegram влади пропонують використовувати іранський месенджер Soroush.
Раніше повідомлялося, що "всі іноземні служби обміну повідомленнями в Ірані можуть бути заборонені 21 квітня і в першу чергу це стосувалося Telegram.
Варто відзначити, що в Ірані 5 мільйонів користувачів Telegram, що в 4 рази більше, ніж у Росії.

Також 27 квітня Amazon у своєму блозі оголосила про оновлення політики захисту доменів. Крім іншого, компанія заборонить застосовувати технологію доменного фронтирования (domain-fronting) для перенаправлення трафіку на сторонні сервіси. На заяву звернуло увагу видання The Verge.
Доступ до технології залишиться тільки у розробників, які використовують пов'язані адреси — наприклад, захищені одним сертифікатом безпеки.

Amazon стверджує, що захід спрямований на боротьбу з недобросовісними розробниками, які використовують мережу компанії для обману користувачів, розповсюджують шкідливі програми і так далі.