Тиждень тому, 22-го червня, в електричці, яка курсує в напрямку "Одеса-Помічна" стався трагічний випадок.
Один з пасажирів не витримав спеки, яка була в вагоні і загинув. Про це пише місцевий сайт Оdessa. Видання цитує повідомлення очевидця події в соціальній мережі Facebook.
"У вагоні було дуже жарко - 42 градуси, чоловікові років 50. Він два рази втрачав свідомість. Пасажири надали першу медичну допомогу, після чого зупинили поїзд і викликали" швидку ". Надалі чоловік був госпіталізований, але до лікарні не доїхав", - пише пасажир електрички.
Як повідомляв портал "Знай.ua", лікарі назвали правила, які допоможуть організму впоратися зі спекою.
Особливо вони актуальні для тих, хто має схильність до підвищеного тиску чи порушення серцево-судинної системи. Саме ці групи людей особливо важко переносять спеку і дуже сподіваються на прохолодне літо.
Лікарі радять у спекотні дні мінімізувати активність – це не та пора, коли варто випробовувати максимум власних сил. За словами фахівців, працеголіки можуть запросто опинитись у лікарні, адже можливості організму не безмежні, а спека разом зі зневодненням може зіграти злий жарт навіть з дуже, на перший погляд, здоровою людиною.
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Актуально буде на літній спекотний період переглянути свій раціон і приділити увагу власній культурі харчування. Медики радять виключити з раціону жирне, солоне, гостре і перчене тому, що такі страви викликають спрагу.
Лікарі також радять по можливості мінімізувати в спеку свої поїздки в громадському транспорті. У переповненій маршрутці або автобусі запросто можна втратити свідомість. А для прогулянок в спекотні літні дні краще обирати затінені сквери або парки.