Експерти очікують, що нова хвиля кібератак можлива через тиждень-два.
Про це заявив заступник голови правління ПриватБанку Олександр Дрелінг, передає "Інтерфакс-Україна".
"Дискусія, що триває (на жаль, не на рівні держави, а на рівні фахівців і хакерів), показує, що очікуємо через тиждень-два нових атак. На жаль, це будуть атаки, що налагоджені під Linux- платформи. А це 70% нашого ринку : і банківського, і державного", - зазначив він.
"Ми не оцінюємо на сьогодні ситуацію як спокійну. Є навіть висновки лабораторій, які розклали вірус Petya.А на складові, вони показують, що це була тільки підготовка", - наголосив Дрелінг.
Він також запропонував створити експертний штаб для розробки рекомендацій бізнесу і банкам стосовно підготовки до нової хвилі атак.
Пенсіонерам виплатять понад 1 тисячі гривень надбавки
Пенсіонерам дадуть гроші на зиму: як отримати допомогу
Субсидії не буде: кого у 2026 році позбавлять виплат
В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається
Як повідомляв "Знай.ua", підступний вірус-вимагач Petya.A вивів з ладу близько 10% приватних, урядових і корпоративних комп'ютерів в Україні.