В анексованому Росією Криму все частіше можна зустріти українську символіку на вулицях міст. Її в черговий раз помітили в Керчі.

Про це повідомив "Злий Одесит" в своєму блозі, опублікувавши знімок однієї з вулиць міста. Українські патріоти намалювали на стовпі жовто-блакитний прапор.

"Ось таке фото надіслали з Керчі. Кажуть, на стовпах подібні, нехарактерні для російського міста позначки стали з'являтися все частіше. Не виключено, що це укроДРГ позначають стовпи, які будуть найближчим часом пиляти", - натякнув блогер на резонансну справу з затриманням "українського диверсанта" в Криму.

Він назвав знімок мотивуючим, оскільки після звільнення окупованих Донбасу і Криму саме такі справжні патріоти стануть "ланцюговими псами хунти" і опорою для країни. Ці люди, за його словами, жили під владою окупантів і мріяли про якнайшвидше звільнення.

Популярні новини зараз

Вимагайте перерви: при якій температурі заборонено працювати в Україні

Комуналка стане безкоштовною: кому з українців спишуть усі нарахування за послуги ЖКГ

Пенсіонерам змінюють умови виплат: що треба знати

"Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, на вулицях анексованого Росією Сімферополя помітили безстрашного українського патріота.