Український політик Анатолій Гриценко вважає, що влада хоче довести до маразму ідею щодо введення окремої абонплати за послуги ЖКГ. Про це повідомляє Politeka.
“Влада повинна робити так, щоб людям було комфортно, а не морочити їм голову. Ситуацію з введеням абонплати за житлово-комунальні послуги можна довести до маразму”, – заявив лідер партії “Громадянська позиція”.
Гриценко пояснив, що розуміє в деякій мірі логіку уряду. Адже є виробники енергоносіїв, а є ті, хто їх транспортує. І замисел полягає в тому, щоб досягти конкуренції на рівні транспорту, що врешті-решт здешевить послуги.
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
“Але в великих містах, таких як Київ, Харків, інфраструктура – в руках монополістів. В Киеві, наприклад, це Київенерго чи Київводоканал. І немає можливості обрати собі іншого постачальника. В такий ситуації – це пропозиції від лукавого”, – зауважив Гриценко.
“Якщо ми купуємо принтер, ми ж не платимо окремо за пластмасу, окремо за механізм, окремо за дріт. Ми платимо за цілісний продукт і знаємо, скільки він коштує. Тому не потрібні 115 платіжок и морочити людям голову”, – підсумував Гриценко.
Як повідомляв раніше Знай.ua, у Києві наступного року зростуть ціни на послуги централізованого водопостачання та водовідведення. За даними "Київодоканалу", в середньому вартість підвищиться в середньому – на 49,6%.
Директор департаменту економіки та фінансів "Київводоканалу" Ірина Кирилюк зазначила, що розрахунковий тариф на послуги водопостачання та водовідведення, за підрахунками, зміниться в середньому на 49,6% і складе 23 грн 17 коп.
Також Знай.ua писав про те, що український уряд планував активувати закон "Про житлово-комунальні послуги", вступ в силу намічалося на 10 червня, але його вирішили відкласти, оскільки підзаконні акти досі не готові. Перенести зібралися неслабо: на наступний рік.