З 1 червня дозвіл буде видаватися у формі ID-карти. Про це повідомляє Politeka.
"Уряд затвердив новий зразок бланка посвідки на проживання і порядок її оформлення і видачі. Постанову прийнято на виконання вимог Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» з метою запровадження оформлення і видачі іноземцям та особам без громадянства дозволу на проживання у формі картки, що містить безконтактний електронний носій", — йдеться в повідомленні.
Також зазначається, що дозвіл на проживання, в якому немає безконтактного електронного носія, оформлений і виданий на підставі документів, поданих до 1 червня 2018 року, діє протягом строку, на який він був виданий.
Нагадаємо, починаючи з другого півріччя 2018 року, всі охочі українці зможуть отримати ID-карту. Зараз це можна зробити тільки при зміні прізвища, втрати паспорта або його псування, а також за бажанням при досягненні 25-річного та 45-річного віку замість вклеювання нового фото. Такі «обмеження» поки діють для того, щоб уникнути ажіотажу та додаткових черг.
1000 гривень від держави: як отримати допомогу пенсіонерам
Гороскоп на 26 листопада: у вівторок Всесвіт на вашому боці
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
У Державній міграційній службі зазначили, що з 17 квітня 2018 втратив чинність, наказ МВС, який затвердив Порядок оформлення і видачі паспорта громадянина України зразка 1994 року – у формі книжечки. Таке рішення було продиктовано тим, що паперовий паспорт вже давно не видають ні в одному підрозділі міграційної служби.
Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що стало відомо, скільки українців втекло з країни. Загальна кількість українських мігрантів продовжує стрімко зростати. Про це свідчать дані Держстату України. Станом на 1 травня, загальна кількість українських трудових мігрантів складає близько 2,5 мільйонів.
Українці найчастіше виїжджають на заробітки в Польщу, Російську Федерацію та Італію. Згідно статистики, 4,5% українців є трудовими мігрантами, 16,4% від загальної кількості мігрантів мають повну вищу освіту.