Виявляється, не тільки здорове харчування та фізичні навантаження зможуть продовжити життя. Вченим Ексетерського університету вдалося встановити зв'язок між великою родиною і довголіттям.

Дослідження тривало протягом 21 року. Вчені вивчали макак-резусів в Пуерто-Ріко. Як показав експеримент, мавпи похилого віку проявляє ретельний відбір в плані соціальних зв'язків, що в підсумку призводило до зниження розмноження. Вони більш вимогливі у виборі "співрозмовника". А кожен родич молодої макаки знижував імовірність смерті тварини у найближчий рік приблизно на 2,3 відсотка.

Але медики зазначили, що цей зв'язок не торкнулася літніх самок але дослідження допоможе встановити, як в стародавні століття жили люди і як їх соціальна активність відбивалася на якість життя.

Якщо враховувати науковий факт, що люди пішли від мавп на підставі висновків виходить, що все ж соціальна активність досі впливає на життя людини та велика сім'я сприяє продовжити життя.

Популярні новини зараз

Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" розповів про те, що вчені з Університету Нового Південного Уельсу розробили методику, яку можна буде використовувати для уповільнення старіння людського організму. Експерти планують протестувати створений препарат на людях.
Людська ДНК може самовідновлюватися, проте з віком ця здатність поступово втрачається. Проблема ще й у тому, що дослідники не до кінця розуміють всі ці механізми. Однак, австралійські вчені з'ясували, що за відновлювальний процес відповідає метаболіт NAD +, присутній в кожній з клітин нашого організму.