Цю інформацію повідомляє "Ділова столиця".
Так, в НБУ підготували документ з трьома сценаріями.
- Базовий - 28,7 грн/дол. до кінця 2019-го.
- Без траншів МВФ.
- Без траншів МВФ і у випадку падіння цін на метал.
Крім курсу валют, Нацбанк підготував різні сценарії для ВВП, інфляції, обсягу міжнародних резервів. Регулятор вже прогнозує труднощі з погашенням зовнішніх боргів.
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
За словами експертів, сезонні тренди продовжують підтримувати гривню від сильного ослаблення, однак спекулятивні настрої і зміна кон'юнктури світових цін на агропродукцію і метали підштовхують курс у вищий ціновий діапазон.
На рубль також впливає "сильний" долар США зберігає свої позиції, завдяки суворої грошово-кредитної політики ФРС. З іншого боку, в торгову війну між США і Китаєм залучені торгові партнери України, і ослаблення євро, юаня і інших локальних валют імпортерів української продукції призводить до зниження потенціалу експорту і скорочення валютної виручки.
Також портал повідомляв про те, що у вівторок, 3 липня, валютний ринок порадував українців зміцненням національної валюти по відношенню до долара і євро гривня помітно поліпшила власні позиції.
Про це йдеться в повідомленні прес-служби регулятора.
Так, по відношенню до європейської валюти гривня зросла до 30,53 грн/€, тим самим піднявшись на п'ять копійок. Що стосується долара, то курс склав 26,23 грн/$, що означає падіння американської валюти на 9 копійок всього за добу.