За минулу добу, 23 липня, терористи на Донбасі 21 раз відкривали вогонь по позиціях українських військових, з них 2 рази - з озброєння, забороненого Мінськими домовленостями.
Цю інформацію повідомив на своїй сторінці у Facebook прес-центр штабу ООС.
Так, російські терористи обстріляли населені пункти Кримське, Майорське, Авдіївку, Мар'їнку, Лебединське, Гнутово, Талаковку, Павлопіль, Водяне та Широкіно.
Крім того, окупанти поблизу Кримського та Лебединського обстріляли позиції Об'єднаних сил з 82-мм мінометів, а у Талаківці - з 120-мм міномета.
Двоє українських військових були поранені під час нападу ворога.
Ощадбанк прибирає комісії для пенсіонерів
Школярів відправлять на канікули чи переведуть на дистанційку
До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти
Податкова готує штрафи українцям за кордоном: кого перевірять першим
Розвідка повідомляє, що 4 окупанта також були поранені.
Так вважає директор аналітичного центру "Політика" Микола Давидюк. За його словами, Путін хотів би оголосити про референдум в ОРДЛО у вересні, щоб вже в 2019 році разом з виборами президента провести референдум на окупованих територіях.
Також портал "Знай.Ua" повідомляв про те, що українські лікарі, які проводили медичний огляд наших полонених на території РФ, розповіли про їх стан здоров'я. Результатами перевірки поділилася представник у Тристоронній контактної групи з питань Донбасу Ірина Геращенко, зокрема, розповіла про встановлені діагнози.
"У мене є довідка про тих діагнозів, які поставили лікарі після огляду наших звільнених заручників. У всіх були черепно-мозкові травми. Це свідчить про те, що всіх їх катували, били по голові. У всіх були проблеми з зубами. Це також свідчить про катування, побиття, поганому харчуванні, нестачі повітря. А 12 осіб зізналися в сексуальних зґвалтування", - підкреслила вона