У середу, 4 липня, в Києві провели урочистий прийом в американському посольстві, приурочений до Дня незалежності Сполучених Штатів. У числі почесних гостей був генерал-майор Ігор Гордійчук: з бажаючих привітати його вишикувалася кілометрова черга.
Про це журналіст Юрій Бутусов пише на своїй сторінці в Facebook. Він зазначив, що багато хто з цієї самої черги ставав перед генералів на коліна.
"Генерала після поранення виходжували в США, він навчався в командно-штабному коледжі в Америці. Ігор Володимирович сидів, і було дуже зворушливо бачити низку гостей, які до нього підходили і навіть ставали на коліна", - пише журналіст.
Бутусов розповів, що на прийом запросили представники всіх фракцій і всіх центрів впливу, і перетиналися і спілкувалися між собою "люди, які, напевно, ніде більше між собою публічно зустрітися і перекинутися думками не зможуть".
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що головний військовий прокурор Анатолій Матіос підтвердив дані офіційної статистики, за якою, від початку бойових дій на Донбасі, 554 військових звели рахунки із життям.
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Матіос навів жахливі цифри офіційної статистики ЄРДР станом на 01.04.2018.
За словами Матіоса, у поточному році було виділено держбюджетом близько 109 млн. грн. на заходи з психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації учасників АТО та їх забезпечення санаторно-курортним лікуванням. Через відсутність нормативних документів вони не виконуються. "Військові прокурори встановили, що централізовані заходи з психологічної реабілітації учасників АТО в Україні у 2018 році не здійснюються взагалі, оскільки Міністерство соціальної політики України до теперішнього часу чи то не спромоглося чи то не захотіло прийняти ряд нормативних документів, без яких укласти договори про надання послуг по реабілітації учасників АТО просто неможливо!", - підкреслив Матіос.
Прокурор розповів, що крім відсутності документів, проведенню реабілітаційних робіт заважає брак спеціалістів. Їх, за даними прокурора, трохи більше 300, чого не вистачає для забезпечення допомогою всіх військових.