Верховна Рада продовжила термін прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт.

266 депутатів Верховної Ради підтримали законопроект №3696.

Під дію закону підпадають побудовані в період з 5 серпня 1992 року до 9 квітня 2015 індивідуальні (присадибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів.

Крім того, закон продовжує термін прийняття в експлуатацію господарських (присадибним) будівель і споруд загальною площею до 300 квадратних метрів; побудованих до 12 березня 2011 будівель і споруд сільськогосподарського призначення.

Також згідно з законом, ці споруди приймає у експлуатацію орган державного архітектурно-будівельного контролю за результатами технічного обстеження.

Популярні новини зараз

У темряві збираємо на ремонт? Влітку тарифи на світло для простих українців зростуть до 4,8 грн

Залишать останню сорочку: які речі не будуть вилучати в ухилянтів-боржників

"Газмережі" просять встигнути до 20 травня: що потрібно зробити всім побутовим споживачам

Отримали зарплату, зробили заначку та залишилися без грошей: українців попередили про неприємності вдома

Показати ще

Він зобов'язаний це зробити безкоштовно протягом 10 робочих днів з дня подачі заяви власниками (користувачами) земельних ділянок, на яких розміщені об'єкти будівництва, збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", українські багатоповерхівки будуть будувати за новими правилами починаючи з літа. До цього будівельні норми (ДБН) не змінювалися 13 років, але ось нова їхня редакція може з'явитися в найближчі два-три місяці.

Чинні зараз норми застаріли вже дуже давно. ДБН планує змінити близько двох десятків пунктів у правилах.

Також портал повідомляв про те, що податок на нерухомість сплачується з кожного квадратного метра житлової площі понад норми. Розмір податку прив'язаний до мінімальної зарплати і сплачується за минулий рік.

Вже через кілька місяців українцям почнуть приходити квитанції з повідомленнями про те, що до кінця серпня необхідно сплатити податок на нерухомість. Враховуючи те, що податок сплачується за минулий рік і прив'язаний до мінімальної зарплати, в цьому році суми в квитанціях зростуть більш ніж у два рази (на 133%).