У селі Нижнів Івано-Франківської області 31 липня відбулася трагічна дорожньо-транспортна пригода. Позашляховик Mitsubishi Pajero, за кермом якого був депутат, вилетіло в річку Дністер.
Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції області. Водій не впорався з керуванням і автомобіль з'їхав у річку і після цього перекинувся.
За інформацією місцевих ЗМІ, аз кермом Mitsubishi Pajero, був депутат сільської ради, але ім'я його не уточнюється.
В результаті аварії пасажир, яка була в авто народного обранця, загинув на місці від отриманих травм. Інший пасажир отримав численні поранення. У нього діагностували забої обох колін, суглобів, обличчя та грудної клітини.
ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться
В українських школах продовжили зимові канікули: де діти відпочиватимуть довше
Енергетики не можуть відключити будинки: люди юрбою атакують бригади
Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні
Водій також отримав ушкодження. Під час аварії він отримав забій шийного відділу хребта і перелом лівої ключиці зі зміщенням. Правоохоронці встановили, що водій сів п'яним за кермо авто. Перевірка показала в його крові 1,2 проміле алкоголю.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, в Херсонській області сталася аварія за участю військових.