Власне житло – практично недосяжна, але найбільша мрія для багатьох українців. Втім, якщо у планах вже є купівля квартири – то чи варто це робити у найближчі два роки?

Розібратися у цьому вирішив відомий експерт з нерухомості Олег Гринько.

Проаналізувавши весь спектр варіантів, він зробив висновок: ціни знижуються як на первинному, так і на вторинному ринку. Така динаміка, хоча й не настільки значними темпами, збережеться і в найближчі кілька місяців.

Головна причина тому – пропозиція значно перевищує попит, тому обзавестися омріяним помешканням, та ще й заощадити на цьому цілком реально.

Популярні новини зараз

Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Показати ще

Відомо, що за підсумками минулого року, найдорожчими виявилися квартири у Києва – і не дивно ,адже середня ціна за 12 місяців утрималася на рівні 70 тисяч доларів. Не надто вигідно селитися у Дніпрі на Кропивницькому – в середньому до 30 тисяч доларів, тоді як у Полтаві за схожі квадратні метри довелося б викласти на 10 тисяч менше.

У західному регіоні елітним містом досі залишається Львів ($ 48000), а максимально низькі показники в Ужгороді – $ 25000. На півдні ціни в житлових комплексах коливалися у межах від $ 22000 до $ 55000.

Як зміниться ситуація, покаже час, але поки що продавці почали все більш активно йти на зустріч клієнтам: охочих отримати нові апартаменти з кожним днем стає не так багато, як раніше.

Дивіться: Прогноз щодо нерухомості на 2018-2019 роки. Тренди і тенденції

Як повідомляв портал "Знай.ua", експерти підрахували середні ціни на ринку нерухомості на 2018 рік.