Майже всі ці фотографії були зроблені в "лихі 90-ті" в Казані фотографом Євгеном Канаєвим, - пише Культурологія. Втім, для когось це були зовсім не "лихі", а щасливі та безтурботні дитячі роки. Євген Канаєв створив альбом "Казань і казанці в 90-ті", в якому відбилася не тільки життя міста, але і історія країни.

Особливо вражають портрети людей, яким довелося жити в таких складних 90-х.

А ще 90-ті – це час величезних черг

Популярні новини зараз

Україна може поринути у темряву: енергетики заговорили про блекаут

Хто з українців залишиться без пільг у 2024 році

Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає

Переказ з картки на картку будуть жорстко контролювати: як можуть заблокувати картку

Показати ще

1990-ті роки стали часом занепаду для величезної країни і важким часом для радянських людей. Черги за продуктами, кримінальний безлад, політична нестабільність, безгрошів'я – все це вірні прикмети "лихих" 90-х. Ці атмосферні фотографії дають можливість відчути дух того часу.

"Лихі 90-ті". Цей незабутній і дорогий серцю час багато людей згадують зі світлим смутком і посмішкою на обличчі. Так, нам і нашим батькам довелося пережити багато чого. Але для більшості це було насичене емоціями і фарбами дитинство.

Погодься, адже вам вже точно є що згадати. Напевно, не вистачить і дня, щоб розповісти дітям нового покоління, як чудово тоді жилося саме безтурботним дітям.

Наші довгі теплі бесіди з друзями зазвичай починаються зі слів: "А пам'ятаєш...". У більшості тоді не було комп'ютерів і інших сучасних гаджетів, тим не менш діти завжди знаходили, чим себе зайняти.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що пінгвіни в Антарктиді влаштували українцям лихі 90-е. Пінгвіни в Антарктиді крадуть технічне обладнання геологів, тим самим заважаючи латвійським полярникам проводити наукові дослідження. Латвійські дослідники Яніс Карушс, Крістапс Ламперс і Маріс Криеванс, у середині лютого, прибули на острів Галінадез Аргентанского архіпелагу, де розташована українська полярна станція "Академік Вернадський".

Вчені займаються вивченням внутрішньої структури арктичних льодовиків. Вони сподіваються, що зможуть зібрати дані, які допоможуть зрозуміти процеси, що почалися в регіоні внаслідок зміни клімату. Вчені досліджують грунт, який після аналізу буде повернуто в Латвію. Корабель з українськими вченими повинен прибути на станцію наприкінці березня, після чого продовжиться спільна робота.