На Кіровоградщині 33-річний чоловік позбавив сну та спокою всю родину. Збоченець жорстоко познущався з 10-річної падчірки.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав перший заступник голови Нацполіціъ - начальник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін.

За його словами, жінка звернулась до поліції з завою про те, що її співмешканець вчинив наругу над малолітньою донькою.

"Ця дитина цього вже не забуде і пронесе свій біль крізь усе своє життя. Чия дитина наступний?" – прокоментував Аброськін.

Також він додав, що зараз в Україні не діє жорстке покарання для таких виродків, і доки так буде і далі, поліція просто буде накопичувати факти знущань.

Популярні новини зараз

Канікул нікому не бачити: школярі навчатимуться навіть влітку

Надбавки до пенсій у 2026 році: хто та скільки може отримати

Школярів відправлять на канікули чи переведуть на дистанційку

Гроші прийдуть уже в січні: хто отримає 2 600 і 5 200 гривень доплат

Показати ще

"У Януша Корчака є такі слова:" Без ясного, пережитого у всій повноті дитинства, життя людини стане покаліченою ". Майже щодня покидьки калічать наше майбутнє, скільки ще має статися трагедій, щоб нарешті ми згуртувалися навколо безпеки наших дітей?" - додав Аброськін.

Дивіться, чому діти бояться ходити до школи

Як повідомляв портал "Знай.ua", мешканців Голосіївського району переполошив невідомий чоловік, який демонстрував себе в чому мати народила учням однієї зі шкіл.