Постійні переробки, відрахування з зарплати в зв'язку з лікарняним, примусова робота у вихідні дні, хамське ставлення з боку керівництва - ось тільки короткий список претензій тих, хто працює (або працював) в магазинах мережі АТБ.
За словами Наталії Р., яка відпрацювала в магазині АТБ деякий час, в магазинах мережі АТБ побудовані жахливо напружені взаємини між керівниками і підлеглими, - пише "Антикор".
"Відносини скотинячі, людей не вважають за людей, відразу виконуєш дві посади - продовец консультант + розкладальник товару, доплат за це немає, хворіти не можна, відразу летять все премії, якщо хоч два дні лікарняного", - зазначила екс-співробітниця маркету АТБ в Одесі .
Не тільки продавцям маркетів АТБ "дістається", а й вантажникам, яких магазини нещадно експлуатують, віднімаючи суми з і так малі зарплати.
"Склад маленький, весь товар розмістити компактно не виходить, постійний бардак, пропрацював лише місяць, вже буду звільнятися, а головна причина - відрахування з зарплати через різних дрібниць. Наприклад, то прідерутся до чогось, то занизять бал - з зарплат співробітників вираховуються кошти за незадовільну оцінку, то на переобліку недостачу також списують на співробітників. Мало того, що працюєш, як віслюк, здоров'я труну, так ще й половину зарплати списати можуть через різні нестач і перевірок!", - обурений ситуацією на роботі вантажник маркету АТБ.
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Найбільше співробітники мережі маркетів АТБ скаржаться на нестерпний графік роботи, оскільки керівництво часто позбавляє продавців усіх вихідних, змушуючи виходити на роботу. Причина, звичайно ж, проста - в мережі величезна текучка, людей постійно не вистачає (що не дивно - при такому підході до співробітників працюють в маркеті зазвичай не довше трьох місяців).
"Працювала на півставки, обіцяли, що буде 2500 гривень, якщо сумлінно працюватиму. Працювала сумлінно, але ніхто не сказав адже: щоб було тих нещасних 2500, то треба зі шкіри вилізти і в свої ж законні вихідні працювати! Почалося пекло. Два рази на місяць переоблік і санітарна ніч (щомісяця), і то їх в зарплату не включають. Гроші знімають через недостачу з касирів, і вантажників перевели в касирів, щоб ще і з них "здирати". Люди так ішачат, а отримують по 1500-2500 тисячі. А керівництво магазину винос до працівників, як до сміття", - ділиться своїми враженнями від роботи в маркеті АТБ продавець-консультант.
Як раніше повідомлялося, останнім часом в мережі супермаркетів "АТБ-Маркет" зросла необхідність в заміщенні вакантних місць на різного роду позиції. Однак нинішні і колишні співробітники рітейлу не радять працевлаштуватися в "АТБ". За їхніми словами, керівництво мережі не виконує трудові зобов'язання, принижує і ображає персонал.
Роздрібна мережа компанії "АТБ-Маркет" заснована в 1993 році. Співвласниками "АТБ" в рівних частках є бізнесмени Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков та Віктор Карачун, стан кожного оцінюється в 208 млн доларів. Нагадаємо, що в 2015-2016 рр. компанії, підконтрольні АТБ в Криму, заплатили в бюджет РФ близько 11 мільйонів доларів. Йдеться про мережу магазинів пуд, що працюють на окупованому півострові після 2014 року. Не дивлячись на так звану "продаж" пуди оточенню міністра сільського господарства РФ Олександра Ткачова влітку 2017 го, менеджери АТБ працюють в його структурах досі. Сам же Геннадій Буткевич і його партнери були звинувачені у зв'язках з Росією, відмиванні грошей і сепаратизмі.