Близько півтори тисячі українців готова приймати Чехія на сезонні сільськогосподарські роботи за строковою сезонною угодою.

Пропозицію озвучило міністерство сільського господарства країни, запропонувавши ввести нові правила прийому заробітчан, передає "Радіо Прага".

У відомстві переконані що, згідно з планом поповнення персоналу, така кількість українських громадян могла б працювати в Чехії від шести місяців до року цілком легально. Людям видаватимуть трудову карту без необхідності їх реєстрації в спеціальній системі.

Це питання вже включили до порядку денного засідання уряду, запланованого на понеділок, 24 липня.

Як відомо, у вересні минулого року Чехія запровадила програму Торгової палати, згідно з якою на робочі спеціальності можуть працевлаштуватися п’ять тисяч українців.

Популярні новини зараз

В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається

З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію

Гороскоп на сьогодні 27 грудня: ревнощі Левів, агресія Скорпіонів та відповідальність Козерогів

ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку

Показати ще

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, що у Чехії серйозно взялися за любителя "руського міра", який воював у рядах бойовиків на Донбасі.