Відомий український журналіст Роман Сущенко, не перший рік знаходиться в слідчому ізоляторі "Лефортово" в Москві, передав в Україну два своїх малюнка.
Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на його доньку Юлію Сущенко.
"Сьогодні отримала чотири листи від батька. Датовані вони серпнем, вереснем і груднем 2017 року. Приємно здивували два нових малюнка. На цей раз батько нас "переніс" в передмістя італійського міста Парма і маяка Ар-Мен, яке знаходиться у французькій Бретані. Дуже атмосферно", - розповіла вона.
Обидві роботи виконані на папері формату А4. Чоловік використовував кулькові ручки, олівець, чай і лушпиння цибулі. Як написав сам Сущенко на зворотному боці зображення маяка, його побудували на рифі острова Іль-де-Сен на скелі Ар-Мен під час відливу.
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Через його ізольованість будівництво розтягнулося на довгих 14 років, а моряки називають маяк "Пекло Пекельне". Відзначається, що в цілому український політв'язень надіслав додому 8 малюнків. До цього він зобразив весняний пейзаж, вид на Париж і місто Сен-Мало, швейцарське місто Женеву і італійське - Перуджу, а також пейзаж української місцевості - річки Рось.
Федеральна служби безпеки Росії заявила, що Сущенко є ніким іншим, крім як співробітником Головного управління розвідки Міністерства оборони України, а в Україні цю інформацію, звичайно ж, спростували. Сам Сущенко розповідав, що приїжджав до Росії у приватних справах. Правозахисники вважають чоловіка політичним в'язнем.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в родина Сущенків зазнала непоправної втрати: місяць назад не стало батька українського журналіста - Володимира Полікарповича.
Сущенку та Сенцову допоможуть повернутися додому кримські диверсанти. Українських політичних в'язнів хочуть поміняти на Максима Одинцова і Олександра Баранова, яких український суд засудив до 13 і 14 років позбавлення волі.