У кожному місяці є досить багато релігійних свят. Ну і, звичайно, жовтень не виняток. Цей місяць далеко не найважливіший для всіх віруючих, але, тим не менш, є досить багато свят, які мають свої традиції і заборони. І саме про них ми і хочемо вам розповісти.

Церковний календар 2017: День пам'яті преподобного Сергія Радонезького

Православна церква називає цього святого преподобним. Це означає, що він увійшов в історію завдяки подвигу. І прославився він тим, що міг зцілювати хворих, і творити дива. Варто відзначити, що в миру його називали Варфоломієм. Незважаючи на свої подвиги, він був дуже скромною людиною і завжди старався всім допомогти. І День пам'яті преподобного Сергія Радонезького щорічно відзначається 8 жовтня.

Церковний календар 2017: Преставлення апостола і євангеліста Іоанна Богослова

Напевно багато хто знає, що цей чоловік був улюбленим учнем Ісуса Христа. І після смерті, Богослов кілька днів оплакував свого Вчителя. У церкві вважається, що він прожив понад 100 років, і весь цей час був вірний Ісусу Христу. Свою смерть Іоанн Богослов передбачив сам, і велів поховати його живцем. Але, коли могилу розкрили, тіла не знайшли. Це і стало справжнім дивом. Преставлення апостола і євангеліста Іоанна Богослова відзначається 9 жовтня.

Популярні новини зараз

Середня зарплата 22 тис, плюс 300 грн до пенсії й розмитнення авто через "Дію": Денис Шмигаль розповів, що прийняв Кабмін

Померла зірка МастерШеф Стелла Клименко, близькі не можуть отямитися: "До останнього вірив, але ти не прийшла"

Українцям показали, як годують дітей ветеранів війни: 8 грн за прісну кашу і шматок огірка, поки інші діти ласують піцою і бананами

Лариса Ніцой "викрила" школярів по всій Україні, картина плачевна: "Ненормальна ситуація"

Показати ще

Церковний календар 2017: Покров Пресвятої Богородиці

Це одне з найважливіших церковних свят взагалі. За переказами, приводом для цього свята були події 910-го року. Вважається, що тоді на Константинополь напали, і місто вже не могло утримувати оборону. І, звичайно ж, люди почали молитися Богородиці. І вона з'явилася, устлав в повітрі свій покров. Завдяки цьому вона врятувала всіх і місто Константинополь з того часу жило у мирі. Покров Пресвятої Богородиці щорічно відзначається 14 жовтня.

Церковний календар 2017: Субота Димитрівська

Цей день вважається особливим для покійних. У Димитриєвсмку суботу їх пам'ять вшановують, ходять на їхні могили, прибирають перед початком зимового періоду. Димитрівська субота щорічно відзначається 28 жовтня.

Дивіться повний православний календар на жовтень 2017 року