Росія продовжує будівництво Керченського моста в анексованому Криму.

Місцеві ЗМІ опублікували фотографії будівництва.

"У Керчі будівництво автоподходов триває щодня і цілодобово. Так, робітники почали з'єднувати прольоти естакади. Також тривають роботи з розширення дороги в районі" Верхнього Сонячного ", - йдеться у підписі до фотографій.

Керченський міст скоро завалиться

Популярні новини зараз

Мінімалка та прожитковий мінімум: які виплати отримуватимуть українці з 1 травня

ТЦК почали оголошувати у розшук заброньованих чоловіків: кому це загрожує

Гаманці пенсіонерів поважчають: хто отримає 20-відсоткове підвищення

Навіть перекази родичам – під обмеженнями: які суми дозволяють банки

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що при будівництві росіянами Керченського мосту виявили помилку. Тепер будівництво обійдеться дорожче на 3 мільярди рублів.

Як пишуть російські ЗМІ, помилилися з грунтом для земляного насипу, по якій прокладені залізничні підходи до мосту. Для заміни ґрунту і супутніх робіт може знадобитися до 2,9 мільярда рублів.

Гендиректор компанії-підрядника "Ленпромтранспроект" Ростислав Шкурко сказав, що закуплений грунт виявився непридатний для насипу. Тому було прийнято рішення не зміцнити старий, а замінити його новим.