Ватажок так званої "Луганської Народної Республіки" Ігор Плотницький вирішив порахувати, скільки у місті залишилося покинутих господарями квартир.

Для цього він наказав відповідним службам надати йому списки адрес, передає "Інформатор".

Під час наради у "міністерстві" він заявив, що кожен ЖЕК має скласти перелік усіх своїх будинків і вказати, скільки в кожному з них мешканців, у якому стані будинок, яка заборгованість по квартплаті, скільки мешканців померли. Папір має підписати начальник ЖЕКу.

На підставі списків Плотницький збирається зробити "повну базу" житлового фонду "республіки". Навіщо це потрібно, він не уточнив.

Раніше жителі окупованого Луганська вже повідомляли про те, що бойовики взялися опечатувати порожні квартири.

Популярні новини зараз

Україну накриє арктична зима: Новий рік зустрінемо з 20-градусними морозами

"Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році

ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні

"Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", люди на підконтрольних бойовикам територіях скаржаться на брак води, електрики та робочих місць.