У населених пунктах підконтрольних бойовикам "ЛНР" спостерігачі Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва у Європі зафіксували ряд важкої воєнної техніки.

Про це йдеться у звіті ОБСЄ.

Зазначається, що бойовики стягують до лінії розмежування танки, "Гради" та гаубиці.

Під Луганськлм знаходяться сім самохідних гаубиць 2С1 із запущеними двигунами, три танки Т-72, а також шість реактивних систем залпового вогню БМ-21 ("Град").

Техніка розміщена на відстані півкілометра від селища Маломиколаївка, що знаходиться в 36 кілометрах від Луганська.

Популярні новини зараз

Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян

Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів

Школи переходять на дистанційне навчання

Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично

Показати ще

Також поблизу Маломиколаївки спостерігачі помітили п'ять гаубиць 2А-65 "Мста-Б" з калібром 152 міліметри та чотир гаубиці Д-30 калібру 122 міліметри.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", бойовики використовують бронетехніку для вилазок за горілкою.