Шістнадцять років позбавлення волі у колонії суворого режиму присудили у "ДНР" жителю села Безіменне Новоазовського району на Донеччині.
Таким чином чоловіка покарали за "шпигунство на користь України", передає "Інформатор медіа" з посиланням на повідомлення так званою "генпрокуратури ДНР".
Як пояснили "слідчі" псевдореспубліки, ще в 2014 році селянин нібито погодився "співпрацювати з українськими спецслужбами і передавати їм інформацію про місця розташування сил "ДНР" і кількості військової техніки".
Під час обшуку квартири фігуранта "республіканські правоохоронці" знайшли гранату з запалом.
За інформацією видання, "суди" підконтрольних бойовикам територій Донеччини з 2015 до 2017 року прийняли дорозгляду 15 кримінальних справ за підозрою у шпигунстві. По семи з них винесені вироки.
ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги
Росія почала оснащувати шахеди ракетами: українцям пояснили нову небезпеку
Нові правила зняття готівки: ПриватБанк повідомив про обмеження
Пенсіонерам подвоять доплати: хто отримає більше грошей
Як писав інформаційний портал "Знай.ua", в Авдіївці, яку бойовики відрізали від газопостачання, придумали спосіб повернути в будинки жителів "блакитне паливо".