Ряди проросійських найманців на окупованому Донбасі продовжують рідшати. Вони несуть значні не бойові втрати через низький рівень підготовки бойовиків та їх халатність.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України. Двоє військовослужбовців загинуло під аварії за участю військової бронетехніки.

Терористі одного з підрозділів 3 окремої мотострілецької бригади (Горлівка) 1 АК (Донецьк) російської армії прямували до лінії зіткнення, щоб обстрілювати позиції сил АТО. Водій бронетранспортеру, за даними розвідки, не впорався з керуванням й бойова машина перевернулась. Після цього БТР спалахнув, а в салоні здетонували боєприпаси через пожежу. В результаті двоє проросійських найманців загинули на місці та ще троє отримали важків поранення.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, СБУ готує масштабну спецоперацію проти бойовиків на Донбасі.

Популярні новини зараз

Мороз і темрява не вічні: синоптики назвали дату, коли Україна відчує перше полегшення після лютого холоду

Податкова посилює контроль за орендою квартир: кого неминуче оштрафують

Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня

Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду

Показати ще