Бойовики на окупованій території Донбасу страждають від нападів істерії та немотивованої агресії через знущання з боку російських командирів.

Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України на сторінці у Facebook.

У 9 окремому штурмовому мотострілецькому полку морської піхоти (Новоазовськ) терориста покарали та не виплатили грошову винагороду. Він, перебуваючи у стресовому стані, підірвав гранату РГД-5 у розташуванні підрозділу.

В результаті цього неадекватний бойовик загинув, ще троє його товаришів по службі отримали поранення. Командири полку намагаються приховати інцидент та видають його за "необережне поводження з боєприпасами".

Як повідомляв портал "Знай.ua", терориста "ЛНР" не відпустили до Росії, через що він намагався зробити собі харакірі.

Популярні новини зараз

Українців попередили про підвищення тарифів на газ

Дістануть кожного ухилянта: хто отримає повістки у 2026 році

Дітей випишуть з житла без попередження: в Україні оновили правила реєстрації

Уряд встановив тарифи на світло з 1 січня: скільки платитимемо

Показати ще