Блокування російських ресурсів в Україні вже обернулося першими позитивними змінами у провідних сферах. Заборона деяких сайтів дала можливість вітчизняним фахівцям пропонувати власні стартапи та успішно просувати цікаві ідеї.
Про це повідомляє "24 канал".
Першими подбали про потреби користувачів засновники соцмережі "Ukrainians", української альтернативи російському "ВКонтакте". За словами автора проекту Олександри Струмчинської, новий ресурс буде повністю унікальним, враховувати безпеку даних та музичні вподобання.
Вона підкреслила, що кожного дня до "Ukrainians" долучаються близько 10-20 тисяч користувачів, які згодом зможуть користуватися усіма основними функціями: завантажувати відео, фото, пісні і навіть заробляти на цьому.
Позитивні зміни помітні і на рекламному ринку, адже із відходом російських компаній ніша для українських фахівців звільнилася. Проте, не виключена й конкуренція із іноземними пропозиціями. Виграли від цього спеціалісти ІТ-компаній, які вже підготували десятки альтернативних варіантів сервісам з РФ.
Нардеп приголомшив наслідками "бусифікації" ухилянтів
Шара закінчилася, готуйте гроші: Київстар скасовує популярні дешеві тарифи
Податок на продаж старих речей кардинально змінять: як змусять платити українців
Нова хвиля мобілізації в липні: кому першочергово вручатимуть повістки
Як повідомляв портал "Знай.ua", канадські програмісти почали працювати над створенням соціальної мережі Ukrainians.