В Україні почала діяти заборона на здачу приміщень шкіл і університетів в оренду. Через це представники законодавчих органів займуться підготовкою змін до закону "Про освіту", щоб скасувати його.

Про це на своїй сторінці в Facebook в.о. глави Фонду державного майна Віталій Трубаров.

"Законодавці, намагаючись захистити майно освітніх установ від нецільового використання, створили ситуацію, при якій розміщення в університетах їдалень, буфетів, пральні в гуртожитках, спортивного залу та інших об'єктів, які орендували приміщення з метою облаштування навчального процесу, стало незаконним", - пише він.

Як тепер вирішуватимуть питання

Глава Фонду додав, що заборона на оренду навчальних приміщень також стосується і державних установ, розміщених у вільних від навчального процесу приміщеннях.

У зв'язку з цим Комітет Верховної Ради за освітою має намір підготувати зміни до закону "Про освіту", що дозволяють здавати приміщення навчальних закладів в оренду з метою науково-методичного супроводу освітнього процесу. Крім того, депутати будуть рекомендувати Кабміну змінити методику оцінки орендної плати, оскільки державні органи не можуть орендувати приміщення за ринковими цінами.

Популярні новини зараз

Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей

Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї

Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ

Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти

Показати ще


До Генеральної прокуратури - з проханням не поспішати

Профільний комітет також звернувся в Генеральну прокуратуру з проханням не відкривати провадження щодо регіональних відділень ФДМ за нерозірвання договорів оренди, необхідних для супроводу освітнього процесу і роботи університету, поки питання не буде вирішене на законодавчому рівні.



Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про про головні міфи стосовно нових правил в школах, в які не потрібно вірити батькам. Як буде влаштована робота педагогів і куди подінуться школи в селищах, читайте тут.