На Чернігівщині, поблизу кордону із Білоруссю, не пропустили чотирьох громадян Росії. За даними Держприкордонслужби, вони збиралися приїхати до Києва, але свою мету перебування у нашій державі так і не спромоглися пояснити.
Російські "ультраси" не потрапили на Лігу Чемпіонів
Прикордонники встановили, що росіянам – від 21 до 28 років, вони перетинали кордон в пункті пропуску "Нові Ярилович" автомобілем " Форд":
"Виходячи з оцінки та аналізу ризиків відносно даних громадян провели заходи з додаткової перевірки. Чоловіки не могли чітко повідомити мету своєї подорожі в Україну і не мали підтверджуючих документів, також прикордонники встановили, що вони відносяться до ультрас російського ФК "Торпедо" (м. Владимир). Крім того, у ході спільного з представниками митниці огляду в них було знайдено символіку з агресивними елементами зображення фанатів - ультрас футбольного клубу", - пояснили у відомстві.
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Пізніше прийняли рішення все ж таки повернути їх назад і повідомити про цей факт у відповідні органи.
Не перша провокація Росії
Днями в СБУ заявили, що Кремль готує чергову кібератаку на державні та приватні структури напередодні матчу "Реал"-"Ліверпуль" у Києві. Припускають, що мішень – всі мережеві пристрої.
Вірус, який планували запустити хакери, отримав умовну назву "VPNFilter". Такі атаки фіксувалися по всьому світу, починаючи з 2016 року. Проте цього разу, повідомляють експерти, атака спрямована саме на український сегмент Інтернету.
За допомогою вірусу, зловмисники можуть перехоплювати весь трафік, отримувати доступ до персональних даних та платіжних систем, віддалено керувати інфікованим комп'ютером та виводити його з ладу.
"Наразі службою вжито заходи із нейтралізації інфраструктури хакерського угруповання, яка задіяна у цій атаці, проте це лише частина проблеми, яка потребує вирішення. Тисяча уражених мережевих пристроїв потребують уваги користувачів, вживання заходів з оновлення програмного забезпечення, з недопущення їх використання як "відкриті двері" на шляху російських хакерських угруповань до наших домівок та підприємств", –пояснив співробітник ситуаційного центру кібербезпеки СБУ.
Дивіться: Ліга чемпіонів УЄФА: як стартує футбольне свято