Повідомлення про те, що український парламент змінить назву Високомобільні десантні війська (ВДВ) Збройних сил України (ЗСУ), не залишили українців байдужими.

Варто відзначити, що особливо активно обговорюють аргументацію даного рішення. Про це повідомляє портал "Politeka".

Згідно з пояснювальною запискою до документу, перейменування цього роду військ ЗСУ пов'язано з тим, що вторгнення російських військ та окупація ними частини територій України «спричинили негативне ставлення особового складу та ветеранів-десантників до назви ВДВ».

Крім того, за словами першого заступника міністра оборони Івана Руснака, назва «Десантно-штурмові війська» більш точно відображає специфіку, суть та принципи бойового застосування підрозділів.

Таке рішення нардепів викликало хвилю обурення.

Популярні новини зараз

ПриватБанк заблокував рахунок: що треба робити відразу

Пенсіонерам призначають нові виплати: хто має право на грошову допомогу

Україна забуде, що таке війна: ясновидець розповів про майбутнє нашої країни та про те, коли закінчаться бойові дії

Українцям виплатять матеріальну допомогу: хто отримає гроші і як оформити заявку

Показати ще

«Яка безглузда аргументація. За такою логікою треба перейменувати артилерію, танкові війська, та й взагалі, слово АРМІЯ якесь підозріле, адже в Мордорі також армія. А найогидніше те, що ця бл*дота прикривається нібито словами самих десантників», — наголошують українці.

«Біда, коли пироги почне пекти швець, а чоботи клепати пекар... Ветерани пишаються службою у ВДВ», «Себе перейменуйте. Вже до вас так точно негативно весь народ ставиться», «Який маразм», «Ахахаха пі*да раді на 2 серпня», «І смуги на тільнику не горизонтально, а вертикально», «Немає слів... Просто придурки...», — йдеться в коментарях.

Як повідомляв портал "Знай.uа" абревіатура "ВДВ", яка дісталася від радянських часів повинна бути рішуче реформована - вирішили народні депутати. І прийняли новий закон про ДШВ. Верховна Рада прийняла запропонований Президентом законопроект 7330 про внесення змін у деякі закони України з питань оборони щодо десантно-штурмових військ. За це рішення проголосувало 236 народних депутатів із 349, зареєстрованих у сесійній залі.